Zerknij koniecznie

Miniaturowa skalna twierdza w Ustroniu

Ustroń to miejscowość wypoczynkowa uznana jako lecznicza dzięki swoim leczniczym źródłom oraz ośrodkom mieszcząca się w województwie śląskim. Znajduje się tutaj wiele atrakcji od Stoków narciarskich po liczne hotele, restauracje, muzea itp. Dzisiaj chce wam pokazać Miniaturową skalną twierdzę którą można oglądać zupełnie za darmo.

Przy swoim domu na ogrodzenie właściciel posesji zbudował miniaturowy skalny zamek który zachwyca swoim wyglądem oraz dopracowaniem szczegółów. Wejście tam jest całkowicie darmowe, każdy może wejść zobaczyć tą twierdze i zrobić sobie zdjęcie. Na płcie wisi jedynie informacja opisująca na jaki wzór twierdzy powstała oraz jak długo trwała jej budowa. Z informacji które uzyskałem budowa tej twierdzy trwała 4 lata.

Na płocie wisi jedynie mała skarbonka do której turyści doceniający twierdze mogą wrzucić kilka złotych na zasadzie co łaska.

Twierdza ta znajduje się w mało uczęszczanej dzielnicy ustronia z dala od ruchu turystów. spokojnie można do niej dojechać samochodem.

Zapraszam do zobaczenia galerii oraz Vloga z tego miejsca.

Miniaturowa skalna twierdza w Ustroniu – woj. śląskie Vlog Steina:

Podziel się artykułem

ZarzadzanieKrystian
ZarzadzanieKrystian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *