Zerknij koniecznie

Vankuv Kopec – Stok narciarski oddalony o 30 km od Polskiej granicy

Vabkuv Kopec to mały stok narciarski znajdujący się w Czechach w bliskiej odległości Polskiej Granicy. Do Raciborza jest zaledwie 38 kilometrów co jest dobrą alternatywą dla narciarzy z tej okolicy. Dojazd jest bezproblemowy, nie ma korków, a drogi są szerokie i nawet miejscami 3 pasmowe. Na miejscu znajdziemy duży parking na prawie 500 samochodów który jest darmowy oraz znajduje się zaraz przy wyciągu narciarskim.

Na dole stoku znajdują się 3 restauracje, a więc spokojnie można siąść napić się ciepłej czekolady czy zjeść tradycyjny czeski ser smażony. Stok ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających przygodę na nartami. Mamy tutaj małą szkółkę oraz górkę do nauki jazdy, a wielki stok ma 600 metrów zjazdu, a jego nachylenie i szerokość pozwala spokojnie nauczyć się jeździć.

Jeżeli nie mamy swoich nart na dole znajdziemy wypożyczalnie, a ceny są porównywalne do tych na Polskich stokach, a nawet powiedział bym że tańsze. Zapraszam do zobaczenie galerii z tego miejsca oraz Vloga z tej wyprawy:

Vankuv Kopec – stok narciarski w Czechach

Podziel się artykułem

ZarzadzanieKrystian
ZarzadzanieKrystian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *