Zerknij koniecznie

Wisła – Stok narciarski Nowa Osada

Na sylwestra udaliśmy się do Ustronia obok Wisły. Na termometrze było 9 stopni na plusie. Po zwiedzaniu Ustronia doszliśmy do wniosku iż warunków narciarskich niestety nie zastaliśmy. Większość stoków narciarskich było zamkniętych, a na górkach było zielono. Jednak los nam sprzyjał! W nowy rok wstajemy a na dworze prószy śnieg! Od razu telefon do ręki i sprawdzamy gdzie w okolicy są czynne stoki narciarskie! I tak trafiliśmy na nową osadę gdzie organizowany był dzień prędzej sylwester na stoku.

Jak na plusową temperaturę stok był dobrze przygotowany i naśnieżony. Udało się pojeździć na większości tras. Mamy tutaj 4 wyciągi. Jeden taśmowy do nauki jeżdżenia, kolejny troszkę większy orczykowy. Trzeci wyciąg to orczyk prowadzący do około 1/3 trasy i największy krzesełkowy. Stok jest szeroki i każdy spokojnie nauczy się tutaj jeździć.

Na samej górze znajdziemy dwie restauracje, po prawej jak i lewej stronie, kolejna restauracja znajduje się prawie przy dole oraz całkowicie na dole kolejna. Spokojnie można zjeść lub napić się czegoś ciepłego.

Zapraszam do zobaczenia Vloga oraz galerii z tego miejsca

Wisła – stok narciarski Nowa Osada

Podziel się artykułem

ZarzadzanieKrystian
ZarzadzanieKrystian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *